marec 2020
ponedeljek torek sreda četrtek petek sobota nedelja
februar 24, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
februar 25, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
februar 26, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
februar 27, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
februar 28, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
februar 29, 2020 marec 1, 2020
marec 2, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
marec 3, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
marec 4, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 5, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
marec 6, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 7, 2020 marec 8, 2020
marec 9, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
marec 10, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
marec 11, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 12, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
marec 13, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 14, 2020 marec 15, 2020
marec 16, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
marec 17, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
marec 18, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 19, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
marec 20, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 21, 2020 marec 22, 2020
marec 23, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
marec 24, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
marec 25, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 26, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
marec 27, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
marec 28, 2020 marec 29, 2020
marec 30, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
marec 31, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
april 1, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
april 2, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
april 3, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
april 4, 2020 april 5, 2020

Return to calendar