TTM Koledar

januar 2020
ponedeljek torek sreda četrtek petek sobota nedelja
december 30, 2019

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
december 31, 2019

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 1, 2020

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 2, 2020

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 3, 2020

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 4, 2020

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 5, 2020

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI

BOŽIČNO-NOVOLETNI PRAZNIKI
januar 6, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
januar 7, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
januar 8, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 9, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
januar 10, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 11, 2020 januar 12, 2020
januar 13, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
januar 14, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
januar 15, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 16, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
januar 17, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 18, 2020 januar 19, 2020
januar 20, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
januar 21, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
januar 22, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 23, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
januar 24, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 25, 2020 januar 26, 2020
januar 27, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
januar 28, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
januar 29, 2020

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
januar 30, 2020

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Dolsko (Kulturni dom Dolsko) ob 18:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:00
januar 31, 2020

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
februar 1, 2020 februar 2, 2020