TTM Koledar

november 2019
ponedeljek torek sreda četrtek petek sobota nedelja
oktober 28, 2019 oktober 29, 2019 oktober 30, 2019 oktober 31, 2019 november 1, 2019 november 2, 2019 november 3, 2019
november 4, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
november 5, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
november 6, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 7, 2019

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00
november 8, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 9, 2019 november 10, 2019
november 11, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
november 12, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
november 13, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 14, 2019

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00
november 15, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 16, 2019 november 17, 2019
november 18, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
november 19, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
november 20, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 21, 2019

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00
november 22, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 23, 2019 november 24, 2019
november 25, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15

Kamnik (OŠ Toma Brejca) ob 20:15
november 26, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30

Črnuče (OŠ Maksa Pečarja) ob 20:30
november 27, 2019

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Kamnik (Vrtec Zarja) ob 18:30

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 28, 2019

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00

Dol pri Ljubljani (OŠ Janka Modra) ob 18:00
november 29, 2019

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Medvode (OŠ Preska) ob 18:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00

Domžale (OŠ Domžale) ob 20:00
november 30, 2019 december 1, 2019